dkk

Jak zjistit heslo na wifi?

Ahoj, potřeboval bych zjistit heslo na wifi. Máme školní notebook, na kterém je již heslo nastavené, ale já ho neznám, resp. potřebuji nějaký program který mi to heslo zjistí. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Na webu slunečnice jsou programy, které umí zobrazit heslo pod „hvězdičkami“. Hledejte v kategorii
http://www.slu­necnice.cz/spra­va-a-zabezpeceni-pocitace/hesla/

Další odpovědi
roxy52

Stáhni si Sticky Password.Je to super věc.Pamatuje si všechny tvoje hesla a automaticky tě všude přihlásí.Je to 30 dní zdarma a pak to musíš koupit.Ale určitě ty vynaložený peníze za to stojí.