Adelka1412

Jak zjistim, jestli mě má rád?

Jmenuju se Adéla a chtěla bych poradit ohledne jedoho kluka kterého mam moc rada ale nevim jestli on me taky ale je tu problem ze to je muj nejlepsi kamarad a ja nevim jak mu to mam rict a hlavne jak bude reagovat?
Sem hodne stydliva a bojim se jak to veme…
Chtěla bych s nim i zažít poprvé…
Předem děkuji za odpovědi…

Odpovědi
ivzez

To je přece jednoduché:
Má tě rád. Kdyby neměl, nekamarádil by s tebou.
Nebo ty kamarádiš s lidmi, které nemáš ráda?

Jenže tebe asi zajímá něco jiného.
Na to se budeš muset zeptat jeho.
A dej si pozor na správnou formulaci,
aby ti neodpověděl stejně jako já…

Drap

To se ho budeš muset zeptat. Nikdo z nás to neví.

Lgee

To sice nevím, ale pokud máš sexy postavu tak bych te měl rád taky

Nuk nuk

Do hlavy mu nevidíme, takže těžko na Vaši otázku odpovědět. Jestli to nevíte Vy, která dotyčného často vídáte, jak to máme vědět my? Jediné dvě možnosti, které máte, jsou buď počkat, až se nějak vyjádří nebo projeví on, nebo se ho přímo zeptat.

Jedno Vám ale mohu říci s 99 procentní jistotou. Může do Vás být zamilovaný stejně jako Vy do něj. Ale rád? Mít někoho opravdu rád už je poněkud vyšší „level“, jak se dnes říká, a na ten nedosáhnou ani mnozí dospělí, natož jedinci mezi 10 a 20 ti lety. (Ačkoliv existují výjimky) Dokud s někým chcete jenom „zažít poprvé…“ , tak to není láska ale chemie, hormóny a nezkušnost. Až potkáte někoho, s kým a on s Vámi, bude ochotný zažít i jiné věci, budeme si povídat o tom, jak moc máte jeden druhého rádi.