lukas.lukas

Jak žít v USA (Chicago) – mám tam rodinu (tetu, strejdu, bratrance)

Ahoj všichni, chtěl bych poradit, chci žít v USA v Chicagu, jenom bych potřeboval vědět, jak se tam dostat, a projít dále (na ambasádě).

Mám tam rodinu (tetu, strejdu a bratrance), takže letenka by nebyla problém, teta říkala že by mi ji zaplatila.
Ale je tu jeden problém : Minulé prázdniny jsme měly letět do Chicaga, tak jsme teda letěli, a jak jsme doletěly, tak nás poslaly na ambasádu (asi každého), no a u přepážky jsme zrovna chytli Čecha, tak jsme mu ukázali doklady, no a po 7 hodinách čekání na ambasádě nás poslali zpátky.

Ale já tam chci až mi bude 18 žít, tak mi pomozte, je mi teprve 15, bydlel bych u tety a mezitím bych pracoval a vydělal si na nějaký dům, auto atd…

Tak mi prosím pomozte, odepisujte ZDE a nebo na email : Onderek7@seznam.cz

Mockrát děkuji za odpovědi, Lukas.

Odpovědi
roco888

Lukáši, nebudu tady rozepisovat co vše je na Tvém „popisu“ situace divné a je toho dost, ale poradím Ti jen jedno – zůstaň v ČR a douč se hlavně ČEŠTINU, protože ta Ti moc nejde…
Co se týká USA, tak máš zatím růžové brýle, naplánuj si odjezd na později.
P.S.: Také jsem tam žil.