Jak získávájí potravu rostliny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Blato má pravdu. Nejlépe to jde trifidům. Ti napadají i lidi. Mají speciální sosák, kterým stříknou po oběti jed. Oběť skončí v mozkomíšním šoku. Je to stejné asi jako od kobry. No, a pak tu oběť vycucnou. Vi děl jsem jejich oběti na skotské Vysočině.

Další odpovědi:

Pokročilý

Cez den su rastliny zakorenene v zemi. Ale vecer hned ako sa zotmie sa vykorenia a bezia za potravou. Svoju polohu z predchadzajuceho dna si dobre pamataju a rano sa usadia presne na tom istom mieste, aby si nikto nic nevsimol. Vacsina rsatlin je masozravych a v noci utocia vo svorkach na vacsie zvierata. Preto by ludia nemali v noci chodit po parkoch a zahradach.

Sem tam chodí na lov a uloví si nějakého člověka, nejvíce jim chutnají pitomci, kteří neumí používat google search :).

Jestli ses toto ve škole učil a nevíš to, sypej k učebnicím a žádné velikonoční prázdniny! Máš v tom případě závažné mezery ve znalostech. Jestli nás zkoušíš, tak dost trapným způsobem. Všichni jsme totiž do té školy chodily a nespali v ní.
Pokud se ptáš, a zatím jste tuto látku nebrali, chválím Ti Tvůj zájem, ale ten by v tom případě měl směřovat k vyhledávači a ne ke kladení tak triviálních otázek.
Doplňuji:
Jo a omlouvám se za tu koncovku u slova chodily, tentokrát jsem tam měla začlenit i žactvo mužského rodu, takže správně chodili.

Stříbrný

Rostliny získávají živiny samozřejmě kořeny z půdy.

Bronzový

Mám Dionaea muscipula a jelikož je v bytě a né venku, tak ji musím jednou měsíčně krmit mouchou ... kdyby hladověla, tak se bojím, že by mi snědla psa, kterej si rád lehá kousek od ní :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.