najdem

Jak získat účinný zdroj vibrace v boji proti krtkům?

Odpovědi
Ametyst

Není to stoprocentní, ale fungují různé větrníky, a čím je tyčka vyšší, tím víc vibruje. Domácí výroba z velké plastové lahve s přilepenými křidélky, aby se láhev ve větru točila a vibrovala.

led

vložte si do vyhľadávača 2 základné slová: odpuzovač hlodavců
môžte použiť výrazy aj v iných rečiach napr: odpudzovač hlodavcov
a výjdu vám ponuky
cz verzia https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avast-a-2&q=odpuzova%C4%8D+hlo­davc%C5%AF&oq=od­puzova%C4%8D+hlo­davc%C5%AF&aq­s=avast..69i57­.814j0j7&ie=UTF-8
sk verzia https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=avast-a-2&q=odpudzova%C4%8D+hlo­davcov+krtkov&o­q=odpudzova%C4%8D+hlo­davcov+krtkov&aq­s=avast..69i57­.16224j0j7&ie=UTF-8

elkon

Osvědčenou metodu měl můj děda už před šedesáti lety. V místech, kde chtěl vyhnat krtka, zakopal pivní lahve tak, aby ze země „vyčuhovalo“ vždy jen pár centimetrů hrdla (5cm ±). Při proudění vzduchu lahve uvnitř rezonují a krtek nemá hluk rád. Můžete si to cvičně zkusit, když lahev přiložíte ke rtům ze strany a fouknete na způsob fixírky.

Čecho_slovák

Není-li žalobce, není soudce.
Vlož do díry malou petardu z knotem, zapal a rychle přikryj díru lopatou.