Zlinak

Jak získat svou bývalou přítelkyni zpět ?

Rozešla se se mou přítelkyně, je mi 17 a jí 16, na svůj věk je ale velmi vyspělá. Chceme spolu dál chodit ven a normálně se bavit, ale já s ní chci zase chodit. Jsem asi o pět cm menší než ona, říkala že už nedokáže přejít jak vedle mě vypadá vysoká. Je to prý jeden z důvodů ale ne ten hlavní. Byli jsme spolu 5 měsíců a v poslední době se se mnou ani nebavila, nechyběl jsem jí a nebylo to ono. Ale pořád jsem věřil že je to jenom nějaké období nebo nálada. Děkuji za komentář, případně radu.

Odpovědi
klumprt

Moc bych s ní nepočítal. Ženská se spolehlivě drží chlapa až tehdy, kdy se chce zahnízdit, což je dneska běžné až tak ve 25–30 letech. Kromě toho, pokud přestaneš dávat najevo zájem, může ji to k tobě paradoxně přitáhnout, to je známá věc.