Kulpix

Jak získat SPZ, respektive obnovit technickou na simsona?

Má pár věcí v nepořádku, ktefé bych mohl a uměl doma opravit. Jak potom získat znovu technickou?

Sr 50.

Třicet let nejezdol, ale značku má.

Nejlepší odpověď
Drap

Teoreticky existuje i legální možnost. Je však poměrně zdlouhavá. Sehnat stroj stejného typu, třeba vrak s doklady a oficiální změnou agregátů přestavit tento nefunkční papírový na funkční papírový.
Pokud má značku, tak třeba neni odhlášen. Zkus se přeptat na dopravním. Pokud prokážeš jak jsi k němu přišel, a nebyl zrušený, tak by ti vystavili duplikát dokladů. Jen by jsi zřejmě doplatil povinné ručení.

Další odpovědi
cukrar

Sdělte, zdali máte technický průkaz, jinak máte hromádku šrotu.

Po doplnění, vše dejte do pořádku, naložte moto na vlek a jeďtě na technickou. Vůbec nevadí, že jste tam nebyl tolika let.