Jak zhubnout ...?

Potřebuji se zeptat jak mám správně hubnout bez potíží.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

http://www.odpovedi.cz/…

Projdi si 10 stránek odpovědí, třeba tě některá rada zaujme.

Další odpovědi:

Pokročilý

Jez pětkrát denně malé porce,jez všechno v malém množství, alepon 10 minut denně cvič, nejez 2hodiny před spaním

Bronzový

Já jsem zhubla 28 kg a mám s tím určité zkušenosti. Především, je třeba vědět, jaký jste typ. Jestli jste ten snídací,co ráno nastartuje a bez jídla by dopoledne omdlel, hlídejte si, abyste už nejedla po páté hodině. V ledvinové době - od 17 do 19 hod.SEČ by neměl jíst nikdo. A když,tak něco nezatěžujícího po 19 hod. a pak už ne. Jste-li ovšem více sova a snídat moc nemusíte, jste jako já a jezte dopoledne jen ovoce, nejlépe až do 13 hod.SEČ. a můžete něco jíst naposled i okolo 21 hod. Za další, mně
nejvíc sedla dělená strava Lenky Kořínkové a stravuji se tak až na malé vyjímky pořád. I můj muž a mé dcery. Jsme štíhlí a máme spoustu energie. Nemusí to každému sedět, ale stojí za to to vyzkoušet. Cukr je při hubnutí samozřejmě tabu, stejně jako hodně tuku - což byl můj problém. A pohyb - takový, který vás baví, jinak to vzdáte. A psychika. Když už cítíte, jak "opadáváte" (ale ne - odpadáváte :-))), bavte se tím, že myslíte pořád na to, jak máte ty určité partie maličké,ploché atd. Čili pozitivní myšlení. A povede se to. Považujte se za štíhlou ženskou a jezte co vám chutná - odděleně. Hodně štěstí a ať vám vydrží motivace.

hlavně nesmíš zhubnout víc jak 1 kg za týden jinak by se ti mohli udělat takový malu jizvičky...

Zlatý

No pokud nezajdeš za odborníkem, tak se dej na dělenou stravu.
Potom můžeš třeba i dobře propečený bůček, jen ho musíš dobře dělit na malé sousta a ty ještě pořádně rozdělit i zuby.
Myslím, že to funguje dobře. Takto za večer dělím i tři velké vepřové řízky a když se hodně přes den hýbu, tak i hubnu.
Mimochodem - teď jsem si přepnul z DOQ TV kanálu pořad, kde začali řešit problém, že žena měla pocit, že má malý zadek ( no řekl bych byl tak akorát na dvě hladící ruce), tak si ho nechala zvětšit silikony. Mám pocit, že potom ho bude moci hladit celá rota vojáků najednou.
Fakt- - kdo už se ve vás ženský má vyznat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.