Misa503

Jak zdrsnit potah na pálce ?

Dobrý den. Měl bych dotaz : mám starší pálku na pinec a jeden známý – hraje soutěže na pinec – mi řekl, že mám na pálce špatné " potahy ", že jsou moc " hladké " a vzal míček a ukázal mi jak po pálce míček " klouže ", pak vzal svoji pálku a " přejížděl " míčkem po potahu a bylo hned vidět, jak míček " drhne ", což je prý správně. Hraji jen pro zábavu, ale i tak bych měl dotaz, jak " zdrsnit " potah na pálce. Nemyslím ale nějáké smirkování. Myslel jsem něco co by trošku " narušilo – poleptalo " tu gumu. Obě strany na pálce mám hladké, ne vroubkované. Měnit celý potah nechci, protože je to dost peněz a na moji hru to nepotřebuji. Jestli by byla nějaké snadnější metoda na zdrsnění, tak bych ji vyzkoušel. Jinak jarem jsem ty potahy již umyl a stále stejné. Děkuji.
Doplňuji:
Já se na něco ptám, ale dostávám odpověď zcela na něco jiného.

Odpovědi
Emefej

Ten tvůj známý ti neřekl úplně vše. Každému hráči vyhovuje pro jeho herní styl jiný potah.. Právě proto se vyrábějí různé druhy, aby si každý hráč vybral. Pokud ti jeho pálka vyhovuje lépe než ta tvoje, musíš si koupit jinou. Pokud se ti lépe hraje s tvou, tak jí neměň.

Drap

V domácích podmínkách to neni žádným způsobem možné. jedině mechanicky. Pokud i přesto to budeš chtít zkusit, tak přeji mnoho úspěchů.

magorvkleci

potah časem ztvrdne, s tím se dá sotva co dělat, když nemůžeš použít glycerin nebo silikon – jedině zkusit regum, renoplast, technický benzín, ale to jen zpomalí proces, nevrátí

já to řešil vždycky – na to moje hraní – novou pálkou

Zbynas

Není opravdu lepší koupit novou pálku? Na to občasné pinkání stačí za pouhých 150 – 300 Kč, což snad není tolik? :/

Lamalam

V domácích podmínkách to asi nevylepšíš, spíš ten potah zničíš. Pokud to tvůj herní styl vyžaduje, kup si novou.