Jak zdít plot

Dobrý den,může mi někdo poradit ohledně stavby plotu z KB bloků?Čím podmazat první řadu tvárnic,klasicky maltou,nebo můžu směsí kterou mám přímo na spárování KB?
Dále mám dost vysokou podezdívku,existuje způsob čím ji zakrýt?např obkladem?Je možno proto vysunout tvárnice např o 1cm ven?nebude narušena stabilita,hlavně sloupků?Díky za radu Pitrs

Nejlepší odpověď
Drtilek

pokud sou duté tak si dejte na spodek co chcete ale nejspíš beton a do betonu dejte narovno roxorý(rovné železo) a duté bloky na ty roxory nasadíte a pak zbívající prostor vylejete betonem a vyspárujete mezeri mezi bkokem

Další odpovědi
Jivinho

Dobrý den. Práve sem před pár dny dostavěl plot z KB bloku. Podezdivku sem udelal „ztracenym bednenim“ , a první řadu sem podmazal maltou – rozhodně bych to nepodmazával spárovací směsí. Myslím si, že obkladem by podezdívka mohla jít zakrýt. A „vysunutí“ KB bloků o 1cm.. Myslím si, že by to rozhodně stabilitu sloupků ani plotu narušit nemělo. Vemte si, že tvárnice váží zhruba 15 kg…