Pokročilý

Jak zbavit otca závislosti?

Oco je celý den zalezlý na stránkách typu parlamentní listy, furt nám čte přiblblé člány o Ukrajině jak je to tam špatné, ukazuje nám brutální videa. Ještě k tomu s notebookem okupuje televizi celý den, takže když si chci pustit něco pozitivního tak mě seřve že se dívá na "čé té 24" na zprávy z Ukrajiny. Je na těch zprávách prostě závislý, furt čeká a čeká na 3. světovou, konec světa (o něm celou rodinu skálypevně přesvědčoval jak je to dokázané). Všechny to už otravuje, protože z těch zpráv začíná nejenom on cvokatět. Navíc oca zajímají jen ty špatné zprávy, kde se může řádně navztekat a doslova se hádat s televizí. Tatu mám rád ale depresivního a negativního člověka ne.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

To je přesně to o čem jsem před chvílí psal.Zkus svého otce přesvědčit že s ním jen manipulují.A ty,nevěř tomu a neztrácej naději že vše bude v pořádku.

Další odpovědi:

Zlatý

Není to tak jednoduché. Asi bude nejlepší nechat ho tak. Zkus si najít nějakou jinou zábavu. Běž ven, zajdi si zaplavat, zacvičit, do kina na něco veselého, ke kamarádovi ap.Pokud nebude mít komu sdělovat "katastrofické" zprávy, nebude se tím tak zabývat. :-)

Bronzový

Prodej televizi a odpoj internet, odstěhuj se nebo ho přiveď k psychologovi, jak je ctěná libost.

Zlatý

zkus mu tedy říct, že si chceš pustit to "něco pozitivního" ..já bych ti to sci- fi nevěřil, ale otec ti to možná zblajzne

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.