hanny 2

Jak zbavit kašle 15měsíční dítě?

Má neustále rýmu,zahleněné průdušky,přitom mu 5×denně odsávají nos,dostává všelijaké medicínky ,přes den nekašle,jen v noci.Prosím nějaké osvědčené metody nebo vlastní zkušenost!Děkuji.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Zkuste i olejové zábaly- zahřát nejlépe olivový olej, namočit třeba kapesník, na něj igelit a ovázat kolem zádíček. Taky dát na topení odpařovače nebo mokré ručníky, aby se zvlhčil vzduch, suchý vzduch dráždí. Existují i homeopatika pro malé děti.

Další odpovědi
Sůwa

Jestli chceš babskou radu, tak kup černou ředkev, jemně nastrouhej, prosyp cukrem a nech v chladnu vylouhovat. Dávej dítěti lžíci 2 – 3× denně.
Další babský, je čaj z podbělu, kvete sice až na jaře, ale dá se koupit.
Viděla jsem v TV, že začali vyrábět ACC pro děti, užívám ten pro dospělé a je super. Zkapalní hleny a snadno se pak vykašlává.

anonym

Hanny, zbavit nevim, ale jen me hned napadlo, ze bych hledala i pricinu. Nema na neco v postylce alergii ? Ze kasle jen v noci. Mozna je to tedy jen tim , ze lezi . Ale presto bych zkusila vymenit na par noci perinku a polstarek.
Nebo je v te mistnosti treba koberec a v jinych neni … a co na alergologii ? Ted v zime je nejlepsi doba tam jit. -iv-

anonym

Hanny, zbavit nevim, ale jen me hned napadlo, ze bych hledala i pricinu. Nema na neco v postylce alergii ? Ze kasle jen v noci. Mozna je to tedy jen tim , ze lezi . Ale presto bych zkusila vymenit na par noci perinku a polstarek.
Nebo je v te mistnosti treba koberec a v jinych neni … a co na alergologii ? Ted v zime je nejlepsi doba tam jit. -iv-