Kiti

Jak zařídit, aby na mě myslel, i když s ním nejsem?

Teprve jsme se seznámili a ráda bych ho získala něčím, na co bude muset myslet :)

Rozhodně jsem nemyslela manipulaci ani přetvařování, prostě jenom nějakej detail…

Nejlepší odpověď
anonym

Manipulace partnera vede akorát k nenávisti,hlavně se nikomu nevtírejte a buďte žádaná.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jak napsala hany, nevymýšlel bych žádné blbosti, prostě buď taková jaká jsi. Pokud o tebe má zájem a budeš ho přitahovat, bude na tebe myslet. Pokud se však budeš přetvařovat, poděláš to hned v začátku, jelikož přetvářka ti nevydrží věčně a pak to bude horší, dokonce by ses mu mohla i zhnusit.
Buď taková jaká jsi.

hanny 2

Důležité je, jestli jsi ho něčím okouzlila – svým zjevem,inteligencí apod. Tohle úplně stačí,aby na tebe myslel.Potom není třeba vymýšlet nějaké další „blbosti“.

Emefej

Půjč si od něj sto tisíc a nevrať je. Bude na tebe myslet velmi dlouho, to zaručuji.

Löwe

Elixír lásky?

setapouch

„Náhodou“ mu ukaž kalhotky tak, aby si všiml toho, že to není náhoda. Slibuju ti, že pár dní (možná spíš večerů) na tebe myslet bude.

marci1

Jestli má o Tebe zájem, tak na Tebe myslet bude. 🙂

mosoj

To záleží jenom a jenom na tobě. Přesto se za hezkou babou ohlédne a nechtěj vědět co mu projde hlavou. Jestli ti to vadí tak to raději zabal.