ShadyPony

Jak založit internetové bankovnictví v KB?

Když jsem si zakládala účet na pobočce nechtěla jsem si nechat zakládat bankovnictví do starého mobilu, protože aktuální jsem si v tu dobu měla za pár dní vyzvednout z reklamace. Mohla bych si bankovnictví založit sama a najdu nějaký návod v přiložených dokumentech k mému bankovnímu účtu?

Odpovědi
quentos

Úplně sama to nezvládnete, protože budete potřebovat certifikát a ten Vám vydá jedině banka. Na certifikátu bude napsaný kód pro první přihlášení – však to už Vám v bance vysvětlí osobně.

Kepler

Zkus využít info v https://www.kb­.cz/cs/ostatni-sluzby/

Jiří Bohumil

K založení IB je nutno navštívit banku. Pak už pouze příslušnou aplikaci banky do mobilu a můžeš kontrolovat příjmy a utrácet.:-)))