Katylin

Jak začít chodit se spolužákem ?

Už dlouho se mi líbí jeden kluk ve třídě. Jemu je asi 14 a mně bude brzo 15. Je fakt hodně hezkej,vtipnej, vysokej a prostě mi přijde fajn a chtěla bych s ním chodit. Jeden problém je, že patří do ty skupiny kluků, co se s holkama zrovna moc nebaví. Takže spolu se taky moc nebavíme. Chtěla bych ho víc poznat a nejdřív se s ním skamarádit. Párkrát jsme si psali, ale ne nijak moc. Jak se s ním mám začít bavit ? Popř. Se s ním skamarádit a pak ho taky nějak přesvědčit, aby mě měl rád, aby jsem se mu začala líbit. (Dává to smysl?) Nebo bych s tím celým měla počkat ještě pár let ? (Jsme na gymplu a budem spolu asi ve třídě ještě tak 5 let) Díky za odpovědi, jinak bych s ním teď moc ráda byla, i když by to asi nebylo nic vážnýho, ale měla bych alespoň nějaký důvod chtít do školy :)

Odpovědi
marci1

Dnes už může klidně holka říct klukovi třeba: „Nešel bys do kina?“ Jsou dvě možnosti, půjde nebo nepůjde. 🙂

ivzez

Nikoho nemůžeš přesvědčit, aby tě měl rád.
Buď rád má nebo nemá.

Jestli neprojevuje zájem o dívky, neměla
by ses mu vnucovat.