ANJELIK97

Jak zabít agresivního kohouta?

Napadá nás z ničeho nic klove moc až do krve.. Chceme ho zabít, ale jak?
Děkuji
Doplňuji:
Ale on je agresivní, klove jak o život je velký a silný :D

Nejlepší odpověď
anonym

Ty se ptáš jak zabít kohouta a abys to nějak zdůvodnila tak píšeš, že je agresivní.
Jak zabít kohouta ti na vsi řekne nebo přímo provede každý dospělý soused. Kohouta se můžeš pokusit také „převychovat“. Dominantní kohout se dá zkrotit, v případě neúspěchu -do rýže ho můžeš použít vždycky.
U nás jsem úspěšně použila sokolnická poutka, ale sepnutá. Když se kohout chtěl rozehnat a vyskočit, padnul na zobák. Za dva dny byl tak zdeptanej a ztrapněnej, že dal pokoj.
Zkuste něco vymyslet, protože další kohout může být úplný ňouma a to také není dobře!

Další odpovědi
badisko

Oni kohouti jsou sice trubky.. ale kdyz me tak napadl jednou nas kohout jeste v letu dostal takovou pecku ze uz si na me nedovolil..:D…a jak ho zabit ti radit nebudu ..jses prece clovek takze uspesny predator ..to si neporadite s kohoutem ?…

anonym

u nás doma se osvědčil špalek a sekyrka

jirkajirka

Vzduchovkou.Nebo se pořádně obléci vzít si pracovní rukavice a večer ho chytit v kurníku na bydle.

pl4toon

Co třeba RPG? Nebo ho přejet buldozerem.
Doplňuji:
Teď jsem si vzpoměl, jeden známý má psa, který když uteče ze zahrady tak rozseká všechny slepice v okolí na guláš. Neznáte někoho s podobným psem? :D

dj.david1234

Nastražit past je jedna možnost – klec apod..
Druhá možnost – Ve spánku (jo vím, není to fer :D )
Nebo taky nějakého profesionála – třetí možnost.
4. Nebo střelit

Nejsem chovatel ani nic podobného.. Prostě mě to napadlo jako návrh – prosím netrhejte mi za to hlavu

Braník

u nás pomohla sítka na motýlykurna kohouta dej na špalek,řekni mu zavři oči brouku a pal!!

Dochy

A co je problém? Opravdu nevíte jak ho zabít? Asi nejjednodušší je sekera.
Nebo je problém ho chytit? Jste lidi, máte výhodu jak ve váze tak v inteligenci. Nebát se a jít do toho. Chytit za to čím bude hrozit a aktuálně bude k vám nejblíž, či nejnebezpečnější, obecně: 1. hlava, 2. pařáty, 3. perutě.

Někdy ale stačí, že mu ukážete, že se nenecháte zastrašit. On zas bojovnej kohout je schopnej si hejno trochu hlídat.

anonym

hoď na něj síť, nebo stačí i záclona a pak už se děj vůle boží

honza19hk

zastřelit.To je nejjednodušší.
Děda měl taky takovýhleho kohouta než ho utopil v sudě. Takže další možnost je se oblíct,vzít si rukavice ,čapnout ho za krk a a chvíli podržet v sudě s vodou.

cochee

Osvědčila se mi převýchova kopy. Agresivního kohouta jsme měli často, dokud jsme nezjistili, že kohouti jsou darmožrouti, protože slepice snášejí vejce i bez něj. Kolikrát na mě naběhl a dostal takovou, že nebyl schopen několik sekund vstát, myslel jsem si, že jsem mu něco přerazil. No ale vstal a udělal to znova. Takže jsme to opakovali tak dlouho, dokud si v hlavě konečně nespojil, že zaútočení = bolest.