cinda

Jak vysoko tv?

Jak mám vysoko namontovat držák na tv? Mám 107 úhlopříčku a budu na ní koukat tak ze 4,5m a co píšou výšku 1m mi přijde dost málo, máte nějaké zkušenosti?
Doplňuji:
Jedná se o obývací prostor

Nejlepší odpověď
ReHu

Tv by měla být ve výši očí.

Pokud se tedy budete nejvíce dívat v sedě, tak výška odpovídá.
Jiné to je v ložnici nebo ve vaně, kdy většinou ležíte.
Doplňuji:
V obývacím prostoru tedy ve výši očí, tj cca 1 m. Sedněte si a změřte si přibližně výšku. 1 m je přiměřený.

V ložnici si dávám výš a výš, už je skoro u stropu 🙂.

Další odpovědi
Jikra

Najděte si pozici která vám nejlépe vyhovuje při sledování TV a umístěte jí tak aby střed obrazovky byl v rovině očí.

FOG

Pokud v loznici,tez otazka,jak mate vysokou postel.U nas jsou celkem vysoko,tedy i TV mam umistenu vyse.
Ja mam treba postel cca 70 cm vysokou.
V obyv.pokoji mam vrch TV cca 130 cm nad zemi a uhlopricka je rovnez okolo 130 cm.