scratcher92

Jak vyřešit problém s kotlem?

Docela to spěchá! Dneska nám přestal fungovat kotel, ale pak jsme ho znova nahodili. Ale teď tam slyším spuštěné hořáky a hvízdání! Kontrolka svítí červeně a já jsem to pro jistotu vypojil. Upřímně se bojím, že to bouchne!! Já se v tomhle absolutně nevyznám! A co je nejhorší: ten krám je snad někdy z roku 1980! Potřebuju řešení co nejrychleji!
Doplňuji:
Funna: Díky za radu, já si taky říkal, že mám volat, ale rodiče mě nenechali. Zkusím se tam podívat a jdu volat!

Nejlepší odpověď
Funna

rychle??…tak zvedni telefon a zavolej servis a nezdržuj se psaním sem…červená obvykle bývá znakem problém…pohledej nějaký manuál, co to je za kontrolka…a pokud slyšíš hvízdání, nevře ti náhodou voda v kotli a proto to svítí?…bouchnout by to teorteticky nemělo, ale vím já, co máš za kotel a co se ti tam po___lo??…