Ing.internet

Jak vypnout zatrhávání chyb ve wordu?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ve Wordu klikni na Tlačítko Word, dole vyber Možnosti aplikace Word. V levé části okna zvol Kontrola pravopisu a mluvnice. V novém okně si nastav, jak má kontrola pracovat nebo ji zruš. Nakonec všechno potvrď tlačítkem OK.
Doplňuji:
Můžeš zrušit také jen označování nalezených chyb a nastavit, má-li platit jen pro konkrétní dokument, nebo pro všechny dokumenty.
Nejlepší je ovšem chyb se vyvarovat.