Jak vymazat šumění z filmu ?

Stáhla jsem si film, ale děsně to šumí, jak a přes který program to mohu odstranit ?

Nejlepší odpověď
misial

možná to nějak půjde, ale asi hodně těžko… raději bych pohledala ten film někde jinde, v lepší kvalitě…

Další odpovědi
Mandarinka

Obávám se, že jakýkoliv softwarový zásah nepomůže. Vše je dáno kvalitou nahrávky. Doporučuji koupit originální DVD.

alenka901

je to složité přes nějaký šikovný prográmek na práci s video soubory ten by na to mohl platit podívej se na www.stahuj.cz úprava videa

makyna

myslem že to de ale horko těžko ja jsem to taky skoušela ale nepovedlo se tak sem si ten film raději stáhla v lepší kvalitě

Attack-design

nejde to,boužel,ne s programy které jsou volně ke stažení