petarex

Jak vymazat mod z minecraftu?dekuju Petr

Odpovědi
Dados

1)Pokud máš aktuální verzi, tak stačí zaškrknout Force Update (pouze u volné verze, ne koupené),
2)pokud máš neaktuální verzi MC a chceš ji stále mít, tak si sežeň nějaký Minecraft.jar a přepiš ten ve složce bin (pokud nevíě jak, určiě google pude vědět), 3)pokud neseženeš tak otevři složku minecraft.jar pomocí Winraru a smaž ten mod (tohle ovšem moc nedoporučuju, protože si můžeš vymazat něco ze základních složek v minecraft.jar a už to nerozjedeš)