jirka21kufr

Jak výkonné nabíjecí baterie se hodí do fotoaparátu Fujifilm FinePix AX600?

Ve fotoaparátu mám nabíjecí baterie AA 1000mAh(2baterie) a chtěl bych se zeptat, jestli se tam dají dát i baterie s větší výdrží například 2500mAh nebo 2700mAh, protože foták se rychle vybíjí.

Odpovědi
mosoj

Dej tam nabíjecí baterie nové generace bez samovybíjení. GP Recyko nebo Sanyo Enelope. Tyto baterie mají kapacitu 2050 mAh.

Emefej

Samozřejmě ano. Baterii s nízkou kapacitou můžeš nahradit libovolnou silnější baterií stejného typu.