autacek

Jak vydělat snadno prachy?

Odpovědi
Edison

To už tu bylo!! Vydělat, snadno a prachy… to nejde dohromady. Práce je nejzoufalejší způsob, jak přijít k penězům.

Anikitos

Podnikání
pasivní příjmy
patenty/autorská práva
bussines (obchod)
cenné papíry
sázky
zápasy, sport
počítání karet – poker (více méně nelegální)

Ale ze začátku je všechno hodně těžké, NĚCO se musí udělat proto, abys pak nemusel dělat téměř nic a peníze ti pak chodily ve smyslu renty-důchodu…

Na většinu takových „prací“ je ale důležité mít fin. gramotnost – čím lepší, tím víc chápe podstatu a smysl peněz, a pak si k nim člověk snáz najde cestu. ;)

Rokio

Snad jedině dědictvím.

Rychle zbohatnout můžeš i rizikovým investováním (pokud jsi skvělý investor), na kryptoměnách, úžasným vynálezem, který vymyslíš, nebo třeba skvělým podnikatelským záměrem. Toto jsou ale dost těžké způsoby, jak zbohatnout, ale jsou poměrně rychlé.

V případě, že chceš být jednou v životě bohatý, získej špičkové vzdělání a tvrdě pracuj.

Roman71

Na tohle se dá odpovědět jedním známým vtipem..

Povídá jedna ryba druhé: „Hele, mně kručí v břiše. Nevíš náhodou, kde by se dalo rychle sehnat něco k jídlu?“ ..ta druhá na to: „No.. vím, ale je v tom háček.“

Samozřejmě, rychle a snadno vydělat peníze lze, ale většinou to není legální nebo oficiální job, do kterého by se hnal po hlavě každý ziskuchtivý člověk. Opravdu jediný legální, ale pomalý způsob vydělávání peněz je běžná práce.

jpau

  • trestná činnost
  • prostituce (pravděpodobně úspěšnější v případě žen)
  • štěstí
  • nějaká superschopnost (umět něco, co po čem je velká poptávka)

Kryšpín

Gigo gigola, lepší nadržené dámy doprovázet, případně udržovat

marci1

Pan T. Ti dá zaručený návod, jak snadno vyděláš 200–300 tisíc měsíčně pro něj. Ha, ha.:-))
https://www.to­masstodola.net/

terry

Co je pro jednoho snadný, může být pro jiného náročný.
Fakt netuším, co je pro tebe snadný.
A taky o jaký sumě je řeč.