poa.li

Jak vydat knihu?

Jedná se o krátké eseje, prý zajímavé… Postoj nakladatelství, která jsem oslovil je takový, že na nových, neznámých autorech nevydělají… Nedivím se jim. Napadá vás něco? Díky…

Nejlepší odpověď
quentos

Bohužel je to všechno o známostech a konexích. Mám podobný problém jako Vy. Nedá se to, dokud se člověk nedopátrá, jestli kamarád kamaráda nějaké Vaší kamarádky ;{)> nemá známého v nějakém nakladatelství.

Na tenhle jejich argument bych jim ovšem opáčil – jak asi začínali dnešní slavní autoři? Taky přece byli zprvu neznámí.

Další odpovědi
Terryle

Oslovit jiná nakladatelství a zkoušet to znova, znova a znova. Vytrvalost a trpělivost, víc mě nenapadá. Hodně štěstí!

hanulka11

zkus se podívat sem jsou tam i odkazy ,kam se můžeš obrátit a přeji hodně trpělivosti

http://www.zpo­vednice.cz/de­tail.php?statu­sik=187291

Ella

pokud nechtějí nakladatelství knihu přijmout, tak mě napadá jen zkusit tisk na vlastní náklady…