prinse

Jak vyčistit mikrovlnku od mušek?

Odjela jsem na dovolenou a zapoměla v ní meloun… Nevím, kam všude v ní zalezly a jestli v ní ještě vůbec můžu ohřávat jídlo. Díky!

Nejlepší odpověď
anonym

Na chvíli mikrovlnku zapni, pak ji vytři (saponátem – případně Savem, kvůli desinfekci).
To je celé.

Další odpovědi
Lamalam

Pusť tam pavouka.
Doplňuji:
Pozor na to, když to uděláš podle mowly, zabiješ i pavouka.

ahold

Nabídni jim zase kousek melouna. Až se slétnou a usadí, čapni je is mlskem do igelit. sáčku. Opakuj až do úplného vychytání. 🙂

elektrikář

Mikrovlnku vymyj, vysrříkej třeba savem a se skleničkou vody jí nech chvíli běžet pokud by tam nějaká muška zbyla tak se uvaří.

bolak

Lamalam: sakra, to s tím pavoukem jsem chtěl napsat já… takže na mě zbejvá už jedině mucholapka