Bronzový

Jak vycházet s tchýní?

Jsem s přítelem skoro dva roky, rok spolu žijeme a jeho maminka pořád nechápe, že mě miluje a že je to vážný vztah... Chová se sobecky atd... Nikdy jsem neměla problém vycházet s maminkou přítele... až teď, když vím, že je to na celý život, poradíte, co s tím? :) Nějaké typy? Mimochodem, i jeho otec mi radí, ať ji ignoruji, že je taková... Ale já to prostě nedokážu.. :(
Doplňuji:
Uff uff... Já jsem člověk, který je otevřený, dřív mluví než myslí a neumí se přetvařovat.. Každá návštěva je pro mě utrpením ... :( Je to hold těžké...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Pokročilý

Každá tchýně je jiná a já se u té mé řídím 34 let stále dokola slůvkem "vydržať" a hlavne nediskutovat.;o)))))
Doplňuji:
Moje tchýně mi dokonce kontrolovala na první návštěvě, zda nemám nevhodné prádlo a přerovnávala skříně, i tak jsem to přežila ;o))

Stříbrný

Pokud nekontroluje prádlo ve skříni jak je vyrovnané do komínků prach na obrázcích pustit to jedním uchem sem a druhým ven.

Tak to je mi lito. Me " skorosnachy " - byvalky mych synu nemely ani tak problem opoustet me syny - jako me. Az kdyz jsem jim vysvetlila , ze o me neprijdou , uklidnily se. :-) A dodrzujeme to - je to uz asi 5 let a vidame se . :-) Ja razim heslo : Ktera ma rada meho kluka , tu budu mit rada i ja. -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.