jozefnovotny

Jak vybudovat pasivní příjem?

Jak vybudovat pasivní příjem? Jaké jsou dnes možnosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Možností je spousta a jsou dnes obdobné jako v minulosti. Pokud chceš vybudovat pasivní příjem a máš na to prostředky, popřípadě znalosti najdeš příležitosti na každém rohu. Nakup několik bytových domů, najmi správce, který se o ně bude starat a vybírat nájem. Vybuduj nebo kup dobře prosperující firmu, jejíž vedení někomu předáš a tobě bude chodit jen zisk. Nakup dostatečné množství vhodných akcií. Zakup prosperující zdravotnické zařízení, které ti buď někdo povede, nebo jednotlivé části pronajme praktikujícím lékařům. Možností je nepřeberně.

Další odpovědi
Rokio

Doporučuji psát kratší knihy na Microsoft Wordu (např. soubory povídek, o PC hrách, o školním prostředí, o zravém životním stylu apod.) a pak je dát na webovou stránku, kde se vydávájí elektronické knihy. Když jich vydáš několik, budeš mít pasivní příjem dokonce života + 70 let po tvé smrti budou mít z toho příjem tví příbuzní z mladších generací.

Další dobrý způsob je pronájem místnosti, sklepa či půdy. V případě, že chceš pronajmout sklep, musíš do nich investovat nějaký ten sto tisíc, což není dobré pro investorské začátečníky.

Poslední velmi dobrá metody pro dobrý pasivní příjem jsou investiční fondy. Jestliže zaplatíš jeden vstupní poplatek, tak pak jsou dané fondy bez poplatků a po třech letech naplatíš ani za daň z příjmů. Dobré je mít tak dva až tři investiční velmi diverzifikova­né fondy.

Pokud budeš mít nějaké doplňující otázky, můžeš mě kontaktovat přes poštu.

Rohlik

Doporučuji ti přečíst knihu „Bohatý táta, chudý táta“, která může být pro tebe motivací.

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bohat%C3%BD_t%­C3%A1ta,_chud%C3%BD_t%C3­%A1ta

mosoj

Musíš být buď bohatý, nebo velmi chytrý.

nyjono

S Mosojem po zkušenostech nemohu souhlasit.
Možností je několik, ale záleží na tvé výchozí situaci, kterou neznáme. Také nevíme, jaké máš zkušenosti s podnikáním. Protože v zaměstnání se buduje příjem někoho jineho.
Jiné to je u toho, kdo může investovat velké množství peněz a jiné u toho, kdo příjem buduje od 0 Kč.
Můžeš začít sám nebo s podporou.
Dobrý leadership je k nezaplacení.
Pro úplný začátek doporučuji knihy Byznys pro 21.století a Škola byznysu.
Pokud to myslíš vážně a vytrváš, vyhraješ.

zjentek

Pokud nemáš zájem proniknout do politiky, tak pak připadá v úvahu ještě důchod- jakýkoliv před tím starobním.