jak volat do německa

neznám mezinárodní volbu a pak je nutno před číslo dát ještě ?

Nejlepší odpověď
standa

Předvolba je +49 nebo 0049

Pokud máte ´německé číslo´ například ve formátu
01805–119669882, pak je při vytáčení nutné vynechat tu první nulu a točit takto:
+49 1805 119669882

Další odpovědi
klarkao

+49

popcorn

predvolba je plus 49

nemecko

Levné volání do Německa
Může existovat řada důvodů pro pravidelné volání do Německa, např. tamní zaměstnání a dlouhodobý pobyt někoho z rodiny. Pokud se časté volání do zahraničí týká i Vás, jistě jste již mnohokrát uvažovali, jak snížit svůj účet za telefon, který zvláště v položce „hovory do zahraničí“ nezřídka nabírá astronomických cifer. Nabízí se možnost volání přes Skype, nicméně při bližším zkoumání se zpravidla ukáže, že volání do Německa přes Skype není cenově až tak výhodné a navíc není uživatelsky zrovna dvakrát přívětivé. Nicméně řešení, jak volat levně do zahraničí, opravdu existuje.

Svehla uskutečnil to, o čem jste dlouho jen snili – telefonujte zcela ZDARMA, a to dokonce i bez paušálu. Každý den, každý měsíc – do nekonečna. Aniž byste platili jakékoliv zřizovací poplatky, aniž s námi uzavřete písemnou smlouvu – volejte non-stop ZDARMA do německa na pevnou linku.Nepotřebujete k tomu Internet ani žádné Internetove přípojení ani zádné drahé zařízení. .

Aktivujte telefonní účet
Po dokončení objednávky obdržíte e-mail s telefonním číslem přes které budete volat do německa..na pevnou linku zdarma. (pozor né na mobil)
Po aktivaci telefonního čísla, můžete ihned volat. První měsíc zdarma. Pak měsičně 25Kč jen když chcete telefonovat.
Když nezaplatíte nic se neděje. žádna výpověd není nutna . Pak jen nebude te moc volat zdarma.

Jak Aktivovat účet.
Pošlete jednoduše vaše telefonní číslo z kterého budete volat.do německa. A číslo na které budete volat do německa. Nutné pro identifikaci. Po měsíci pošlete 25 Kč na účet a bude moc telefonovat dál zdarma.
V případě že máte VOIP číslo zadejte u jaké firmy.
Informace: romca@web.de
Nebo :910610610

Objednat :

nemecko

Od tohoto měsíce vám mohu nabínout voláni do německa na mobil zdarma. A taky z mobilu do republiky za darmo. Jak to funguje?
Info:Informace: romca@web.de
Nebo :910 610 610 pozor je to normalni číslo bez polatku.