zjentek

Jak vlastně Volodymyr Z. na Ukrajině ví o té nevídané podpoře zvenčí, které se mu dostává?

Trošku mě mate, jak o ňí ví. Kdybych já bojoval tak, jak to píší o něm, těžko bych měl dostatek času na zbytečnosti typu kecy rádoby partnerů, kteří mně v lítém boji s nepřítelem muž proti muži stejně nijak nepomohou, proto bych se o ně zajímal až po boji. To tvrdím já, bo se znám. Teprve pak bych jim všem řekl, co si o nich myslím a jak mně vlastně pomohli. Jenže tento Volodymyr není já a hojně pořádá videoproslovy pro celé národy, které si tyto později přehrávají zpravidla někde na náměstích svých zemí podobně jako významné sportovní mače, takže o podpoře musí moc dobře vědět. Možná se národy také natáčejí, jak fandí a streamují mu to tam k němu na UA. Popravdě ani nevím, jestli jde o přímé přenosy, při těch jeho proslovech. Já naposledy zažil takovou slávu živě na place u fontány „Al Bunda“ v devadesátkách, když hráli Chicago Bulls. Anebo když v téže době kotvil na Michiganu svou jachtu Donald T., tak to byl též dost „masakr“- to byl při Lake Shore Drive i úžasný fireworks, to se střílelo hlava nehlava. No jo, doba se mění, dneska už se různý události prožívají jinak, než kdysi. Často je v tom zcela odlišná emoce. Lidé se mění a s nimi postoje, jsou mnohem agresivnější a mnohem více se ze všeho těší. Asi jsou to taková klubíčka pádné akce. Nevím, jak by to bylo za války, když se po člověku střílí ostrými náboji.

Odpovědi
Disraeli

Káámo, jaký muž proti muži. To jako nějaký soubojový duel s meči nebo vojska proti sobě v hromadně seřazené formaci? 🤣

  1. Je to prezident, spolu s ním celá vláda, její předseda, vrchní velitel a další důležití lidé a instituce/ográny – v kontaktu a spolupráci. Informace jsou základ, taky má zprostředkovávatelé informací, poradce, analytiky a vůbec všelijaké zaměstnance a týmy lidí, kteří mají podobné věci na starost.
  2. Kupodivu taky maj technologie, internet, média a podobně. Já vím, je to Ukrajina, ale i tam takové věci mají. 😜 A i kdyby teoreticky byla většina Ukrajina odstřižená od většiny těch věcí, vláda a spol jsou ti, kteří informace mít budou… jinak by ani neměli moc.
  3. Rozhodně není v žádném boji muže proti muži ani ve vyloženě aktivních konfliktech. Jen akorát neopustil sídlo/centrum Ukrajiny, která je okupována a kde probíhá válka, ale jiank je dobře chráněný a střežený, coby asi ta nejdůležitější o­soba.

Na streamování a podobně bude mít vždy času dost… je to herec. Což nezahrnuje jen hraní, ale umění zapůsobit na lidi, na emoce,… zahrát na ty správné noty.
A tak dále.

Hrožně se to ve světě vyhrocuje. Ukrajinci jsou svatoušci, Zelenskyj je bůh, Rusové jsou vtělení ďábli… a začíná se nám tu množit cancel a lynČ na tzv. „kontroverní“ osobnosti jako politiky a všelijaké umělce. Kdo se neučastní davového odsuzování a nenávistných projevů vůči všemu ruskému, ten je podporovatel Putina a války a musí být „ZRUŠEN“.

Kazatel

Co ví? Rozhodně ví, že ta pomoc není dostatečná co se týká vojenské podpory. Pochopitelně že v médiích je publikována jen část pravdy, ale opravdu ale opravdu důrazným odsouzením, formálním vyjádřením účasti, nekonečnými projevy politiků, ani postáváním na náměstích se válka vyhrát nedá.

led

Prezident (iný člen vlády) je v skutočnosti organizátor, manager, ktorý na základe jemu dostupných informácií, znalostí a schopností riadi činnosť svojej vlády (ministerstva). Nemusí byť znalec, každej profesie. Napríklad v Nemecku a na Slovensku sú ministri obrany nevojaci a velia vojakom…

_Bůh_

Chceš tvrdit, že neví, jaký má arzenál?
On je v Kyjevě, ne někde na frontě.