Avatar uživatele
zjentek

Jak vlastně Volodymyr Z. na Ukrajině ví o té nevídané podpoře zvenčí, které se mu dostává?

Trošku mě mate, jak o ňí ví. Kdybych já bojoval tak, jak to píší o něm, těžko bych měl dostatek času na zbytečnosti typu kecy rádoby partnerů, kteří mně v lítém boji s nepřítelem muž proti muži stejně nijak nepomohou, proto bych se o ně zajímal až po boji. To tvrdím já, bo se znám. Teprve pak bych jim všem řekl, co si o nich myslím a jak mně vlastně pomohli. Jenže tento Volodymyr není já a hojně pořádá videoproslovy pro celé národy, které si tyto později přehrávají zpravidla někde na náměstích svých zemí podobně jako významné sportovní mače, takže o podpoře musí moc dobře vědět. Možná se národy také natáčejí, jak fandí a streamují mu to tam k němu na UA. Popravdě ani nevím, jestli jde o přímé přenosy, při těch jeho proslovech. Já naposledy zažil takovou slávu živě na place u fontány „Al Bunda“ v devadesátkách, když hráli Chicago Bulls. Anebo když v téže době kotvil na Michiganu svou jachtu Donald T., tak to byl též dost „masakr“- to byl při Lake Shore Drive i úžasný fireworks, to se střílelo hlava nehlava. No jo, doba se mění, dneska už se různý události prožívají jinak, než kdysi. Často je v tom zcela odlišná emoce. Lidé se mění a s nimi postoje, jsou mnohem agresivnější a mnohem více se ze všeho těší. Asi jsou to taková klubíčka pádné akce. Nevím, jak by to bylo za války, když se po člověku střílí ostrými náboji.

Zajímavá 0 před 820 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Káámo, jaký muž proti muži. To jako nějaký soubojový duel s meči nebo vojska proti sobě v hromadně seřazené formaci? 🤣

  1. Je to prezident, spolu s ním celá vláda, její předseda, vrchní velitel a další důležití lidé a instituce/ográny – v kontaktu a spolupráci. Informace jsou základ, taky má zprostředkovávatelé informací, poradce, analytiky a vůbec všelijaké zaměstnance a týmy lidí, kteří mají podobné věci na starost.
  2. Kupodivu taky maj technologie, internet, média a podobně. Já vím, je to Ukrajina, ale i tam takové věci mají. 😜 A i kdyby teoreticky byla většina Ukrajina odstřižená od většiny těch věcí, vláda a spol jsou ti, kteří informace mít budou… jinak by ani neměli moc.
  3. Rozhodně není v žádném boji muže proti muži ani ve vyloženě aktivních konfliktech. Jen akorát neopustil sídlo/centrum Ukrajiny, která je okupována a kde probíhá válka, ale jiank je dobře chráněný a střežený, coby asi ta nejdůležitější o­soba.

Na streamování a podobně bude mít vždy času dost… je to herec. Což nezahrnuje jen hraní, ale umění zapůsobit na lidi, na emoce,… zahrát na ty správné noty.
A tak dále.

Hrožně se to ve světě vyhrocuje. Ukrajinci jsou svatoušci, Zelenskyj je bůh, Rusové jsou vtělení ďábli… a začíná se nám tu množit cancel a lynČ na tzv. „kontroverní“ osobnosti jako politiky a všelijaké umělce. Kdo se neučastní davového odsuzování a nenávistných projevů vůči všemu ruskému, ten je podporovatel Putina a války a musí být „ZRUŠEN“.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kazatel

Co ví? Rozhodně ví, že ta pomoc není dostatečná co se týká vojenské podpory. Pochopitelně že v médiích je publikována jen část pravdy, ale opravdu ale opravdu důrazným odsouzením, formálním vyjádřením účasti, nekonečnými projevy politiků, ani postáváním na náměstích se válka vyhrát nedá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Prezident (iný člen vlády) je v skutočnosti organizátor, manager, ktorý na základe jemu dostupných informácií, znalostí a schopností riadi činnosť svojej vlády (ministerstva). Nemusí byť znalec, každej profesie. Napríklad v Nemecku a na Slovensku sú ministri obrany nevojaci a velia vojakom…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
_Bůh_

Chceš tvrdit, že neví, jaký má arzenál?
On je v Kyjevě, ne někde na frontě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek