koník.

Jak veškerou hudbu přehrávat přes equalizér?

Jde mi o to, aby veškerá hudba (z disku, nebo z netu) byla přehrávána přes egualizér. Když si stáhnu nějaký přehrávač hudby (např winamp) tak mi takto přehraje jen hudbu uloženou v pc, ale už ne tu kterou pouštím z netu. Je nějaké řešení? Mám widows 7 64 bit.
Moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
Hohny

Zkuste si stáhnout nějaký software (pokud je) určený po vaší zvukovou kartu. Většina lepších, ale i horších zvukovek takový program na nastavení karty má. A v něm se zpravidla dá nastavit i ekvalizér, který je používán neustále, jelikož program běží na pozadí.

Další odpovědi
anonym

Já ti nevím, ale já mám dole icon s ovladačem Realtek, když na něj kliknu tak tam jsou různé efekty. A je jich hodně i takových co se týká ekvalizace. Nemůžou se softvérově rovnat s mixážním pultem který ti zajistí že si nezvykneš na zkreslený zvuk z PC. Honí se vše do basů a do výšek, ale u mp3 s přenosovou rychlostí 128 až 96 to nestačí. Ekvalizér nebo aspoň předvolby má ovladač zvuku, ten je grafický.