Pája

Jak večer zahnat mlsnou?

Mám takovou otázku, právě jsme dostala na něco chuť (třeba na loupané mandle), ale snažím se zhubnout. Poraďte mi prosím, jestli si mohu dát mandle v tuto noční hodinu, nebo napište co bych si mohla dát.
Děkuji předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Pokud chceš zhubnout,tak bych v tuto noční hodinu doporučovala pohár čisté vody.

Další odpovědi
Illines

Citrusovy plod nebo jablko a nebo zvykat lnene seminka i slunecnicovy.

anonym

Pokud to nejsi schopná vydržet, potom musli tyčinku, kousek banánu, půl jablka, případně netučný jogurt. Pokud by to musely být ty mandle, tak nanejvýš tři. Chuť na něco většinou signalizuje, že tělu něco chybí. Potom je lepší mu dodat malé množství nedietních potravin, než vyvolat kolaps organizmu proto, že některá z důležitých látek Ti začne scházet.

briketka10

kolik měříš a vážíš ? já si dám i před spaním velkou studenskou pečeť, když mám chuť nic neřeším !!

kubimi

Otoč se na druhý bok a spi…

MILAN1961

NEJLEPŠÍ JE JÍT SPÁT