Kepler

Jak vám připadají amíci s těmi jejich komiksy?

A ještě je nákladně filmují. Captain America, Spiderman, Superman, Ironman, Batman, Fireman a já nevímkolikještě …manů. Není to pokus o zesměšnění jejich kultury, jen mi to hlava nebere.

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Komiksy jsem nikdy nijak poradne nepochopil. Nikdy me nebavilo je cist a celkove mi to pripada ponekud divne :D asi je to na me moc americky

Další odpovědi
Lamalam

Ať si je klidně nákladně filmují, já to neplatím.

Rommart

Pokud se v tom někdo vidí, tak proč né? Já osobně dávám přednost kvalitní kinematrografii, a je mi jedno ze které země film pochází, pokud má příběh a není to film o ničem, rád se kouknu.

Šidlo

milujem od štyroch rokov.......z DC Batmana, z Marvel X-menov

tak to je to taká moderná mestská mytológia.....aj Thor je tam (Marvel), jedni zlodusi sú Hydra…Wonder Woman je Amazonka…atakdalej

mytológia dobre padne v každej dobe

Bagil Shahay

Příspěvek smazán administrátorem.