Dismas

Jak v Sýrii poznat islamisty od umírněné opozice?

Odpovědi
Nuk nuk

Je sice pravda, že islamista nemusí být úplně vždy oblečený v tradičním islámském oděvu, zahalený do utěrky a nemusí mít nutně bradku až ke kolenům. Přesto si myslím, že určité názory, způsob chování nejen k „bezvěrcům“ a „špatným“ muslímům, jsou docela markatní a typické.

Další věc je, že konkrétně v Sýrii, jsou určité oblasti, které jsou v rukách syrské vlády nebo těch „umírněných“. Tam radikálů moc nepotkáte. Naopak v jiných částech vládnou.

mosol

To je stejné jako Němci u Stalingradu. Tam prý ti východní stříleli do vzduchu.