MiG

Jak utěsnit svařované plastové trubky na vodu? Ze svaru odkapává voda. MiG

Nejlepší odpověď
Drap

Nejspolehlivěji, přeříznout a znovu zavařit. Drobný průsak by měl jít i zalepit po vypuštění vody. Ale výsledek je vždy nejistý. Krátkodobé ,provizorní řešení, přeplátovat gumou a stáhnout svorkou.

Další odpovědi
Mapel

Znova svařit. Je to tlaková voda.

honza19hk

Doporučuji znovu svařit,navím co to máš za rozvod ale většinou tam je pár atmosfér a mohlo by se stát,že to v tom sváru uletí.Takže radši dřív převařit.každý instalatér ti to udělá.Kousek se vystříhne dá se tam jedna spojka a ten další kus.To že to prosakuje je tím že svár není po celém obvodu stejný a někde bylo méně plastu a je tam dírka nebo bublina popř je prasklej.Plastovky nemají rády když se sníma hejbe pak to rádo praská a většinou ve svárech.