BELA81

Jak udělat poličku ve skříni bez hřebíků a děr?Znáte nějaký odkaz kde se dozvím víc?

Nejlepší odpověď
arygnoc

počuli ste už o lepidle?

stačí vlepiť dve lištičky, na ktoré sa polička položí.

;-Q

Další odpovědi
Emefej

Přilepit nebo nechat vyfrézovat drážky do nosných stěn.

kapka

Polička jednoduše (zvládne i dítě): Dáš na každou stranu skříňky prkýnko nastojato a přes ně pak položíš poličku. :)

karloskars4

Částečně by jsi mohla najít inspiraci v tomto článku – http://www.su­perhobbi.cz/jak-vyrobit-nabytek-z-palet/ případně koukni do sekci návody. Mají tam poměrně dost zajímavých článků z kategorie – udělej si sám.