ABC123

Jak udělat na klávesnici písmena v kroužku?

Nebo by mi stačila jen stránka, kde jsou vyobrazené. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Z běžné klávesnice je nevyloudíš. Poslouží ti mapa znaků, odkud je skopíruješ. Dostaneš se k nim takto:
Start→Všechny programy→Přís­lušenství→Sys­témové nástroje→Mapa znaků. Tam už si vybereš podle potřeby např. ©, ®, ℗ různé jiné neběžné znaky a symboly ☺.

anonymníjar

Na stránce http://zemepis­zhlavy.blog.cz/1305/zna­ky-1424-znaku když zaskroluješ dolu tak tam budou všechny ⒶⒷⒸⒹⒺⒻ ⒼⒽ ⒾⒿⓀ ⓁⓂⓃ ⓄⓅⓆ ⓇⓈⓉⓊⓋ ⓌⓍⓎⓏ ⓐⓑⓒⓓⓔⓕⓖⓗ ⓘⓙⓚⓛⓜⓝ ⓞⓟⓠⓡⓢⓣ ⓤⓥⓦⓧⓨⓩ