Helena S

Jak udělat domácí úkol?

Dobrý den,můj mladší bratr je ve druhé třídě a právě probírají slova nadřazená a podřezená.Dostal na to domácí úkol a mají určit slova podřazená k zimním prázdninám. Mně se to nějak vytrousilo z hlavy.Byl by někdo prosím tak hodný a poradil nám? Děkujeme moc.

Odpovědi
Drap

Zde si to nacvičte. Myslím, že k pochopení je to velmi snadné.
http://skolakov­.eu/cesky-jazyk/2-trida/vyznam-slov/slova-nadrazena-a-podrazena/pri­razovani/cvice­ni2.htm

Arne1

Sakra to je nějaká novinka. To se za mých mladých let neučilo…