Petr87

Jak u filmu namaskují hyfému?

Krvácení do spojivky neboli hyféma, jednoduše krvavé bělmo v oku. Jak tohohle maskéři dosahují u herců ve filmech?

Odpovědi
elkon

V dnešní době není problém cokoli ve filmu udělat trikem v počítači. Proto často nelze rozlišit fikci od reality.

Benth Janes

Nowadays, using a computer trick to accomplish anything in a movie is not problematic. As a result, it is frequently impossible to tell fiction from reality.
five nights at freddy's

Stera

V dnešní době už filmové efekty nebudou divné.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-u-filmu-namaskuji-hyfemu-