zjentek

Jak to, že vlivem anabolik všechno roste, jenom pindík ne? 🤔

Schluker mimo otázku, tak na co tak ocelově tvrdýho to teď koukám, když to není sval? 🤷‍♂️

Nejlepší odpověď
paul1

I pindíka je občas dobré procvičit. Tak jednou denně, aby se prokrvil.

Další odpovědi
led

Ukľudnite sa mladý muž, pretože ten spojený nával krve na to „inkriminované miesto“ a do hlavy nemusíte vydržať. 🤢
Dajte si ľadovú sprchu… 😇

Schluker

Rostou jenom svaly. Pindik je svalu prosty. A neroste vsechno, treba varlata se zmensuji.

aliendrone

Pokud je to pravda, tak stejně nejsem držitel Cvachova diplomu, tudíž NWM! :)

Nicméné mám připomínku k tebou zmiňované „ocelové tvrdosti“.
ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ rozrušuješ zdejší dámy! Navíc v tomto počasí (biometeorologická výstraha!!), pomyslels na možné následky? ;)

Milé ženy a žínky, můžete zůstat v klidu. Pohled na zpackanou vyhřezlou endoprotézu (chirurgická ocel!!) by vás nejspíš nebral a soudím, že si dokážete poradit i bez toho JINAK a LÉPE. ;) :D :D

led>>> Ó lesní jahůdko rozkošná, od Vás bych čekal VĚTŠÍ znalosti/zkuše­nosti. Ten „…spojený nával krve na to "inkriminované miesto“ A do hlavy…" ve skutečnosti NEEXISTUJE, je to vyložený nesmysl! Považte!
Jednak máme „zákony zachování“ (fyzika), když někde něco přibývá, musí ZÁROVEŇ odněkud ubývat. ;)

Ve skutečnosti to je tak, že pokud přibývá krve v „inkriminovaném místě“ tak dochází k odlivu krve z hlavy. To je potvrzeno životní praxí neskutečného počtu mužů i žen! Žen proto, že se empiricky naučily tohoto jevu efektivně využívat. S tím, jak dochází k útlumu mozkové činnosti v důsledku odkrvení/nedo­kysličení, tak přebírá kontrolu nad mužem jeho superprimární centrum mysli (tedy Vámi zmíněné „inkriminované místo“) naplněné krví původně určenou pro efektivnější orgán myšlení/zpracování informací, tedy mozek. Následná kvalita myšlenkových pochodů muže tomu odpovídá, o v životě NEDOZÍRNÝCH NÁSLEDCÍCH NEMLUVĚ! Ten doslova klasický obrázek muže rvoucího si vlasy a kladoucího si otázku „KAM jsem dal rozum?“ je více než dostatečný důkaz mého tvrzení. ;) :D :D

da ny

Naroste maximálně mužská prsní žláza ;D
• Gynekomastie (zvětšená prsní žlázy u mužů)
• Akné
• Vypouklá břicha a široký pas (týká se růstového hormonu nebo inzulinu)
https://aktin­.cz/sypaci-pozor-podle-jakych-priznaku-na-tele-poznate-uzivani-anabolickych-steroidu
Obecně se zvyšuje agresivita u uživatele anabolických steroidů.
Klesá sexuální výkon/schopnost-
A pozor! Sval, který se nepoužívá, časem krní. ;)

Kazatel

Pindíka musíš pravidelně procvičovat, jinak zakrní.

Gus_Fring

Anabolika mají i velice špatné následky. Vyjma těch zdraví ohrožující se může pindík zmenšit (ale naopak u žen se může jeho minimální verze objevit).

led

aliendrone, ako mimozemšťan zjavne neviete (tomu neverím), že u mnohých to je „one thought in two places“ (jedna myšlenka na dvou místech).

zjentek

Dík tak já to kašlu nebudu to jíst je to marný