HDMI

Jak to že se ve filmu ukazují třeba i desetileté děti?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslel jste nahe deti ? Jinak otazce nerozumim. 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Neměl jsi na mysli, že se ukazují (nahé?),
jinak by ses ptal jak to, že hrají.
To je zcela normální a v tomto duchu ti i ostatní odpovídají.

Syd

Proč ne? Herecké vlohy s projevují v jakémkoli věku. I když je fakt že to většinou iniciují rodiče, ale když to děti chtějí dělat a baví je to, proč jim v tom bránit?

Maggie.b

Dám příklad – Právě se točí Modrý tygr. Dětský film ve kterém hreje hodně dětí 9–11 let. Dělalo tam konkurzu 1000 dětí i jeden můj známí. Nakonec to bude pěkný film. A nebo jak se točí Rozmarýny. Děti do českých filmů prostě patří a to už dlouho.

led

Nielen vo filme, aj v divadle, aj spievajú aj tancujú. Umelec nie je len dospelý.
Množstvo rolí je detských, to majú hrať len dospelí? Dúfam, že sa nevrátime do čias Číny (nielen), kde ženské postavy hrali muži?
A 10ročné dieťa vo filme už nie je malé, to už niečo vie.
Neviem, ako je dnes, ale „za našich čias“ deti, ak nemali dobré známky v škole, nemohli hrať. To sa kontrolovalo. A v prestávkach medzi nakrúcaním sa pekne šprtali (učili) do školy.

E.n

Herecké vlohy s projevují v jakémkoli věku to dávam Syd za pravdu, hraní je skvělá věc, ale také si říkám jestli je vážně zapotřebí, tahat děti do takového světa už v tak útlém věku. Samozřejmě to je už na rodičích. Jiné to je u divadla..