Bronzový

Jak to, že má Quentos tolik zajímavých otázek?

Ne že bych záviděla, ale u třeba otázky: Jaký je rozdíl mezi stoupačkami a stupačkami? Má 5 hvězdiček.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mě by to taky zajímalo, normální to není ;{)=

Další odpovědi:

Zlatý

taky jsem si toho všimla a zajímalo by mě jakto.počkám si jak říká standa jak to nakonec dopadne

Zlatý

Stejne by to tady chtelo nejak poladit celkove.Pryc s palci nahoru/dolu,udelal bych to jako na jinych webdiskuzich.Polozite otazku a na ni Vam lidi odpovidaji a muzete se treba i s nekym "vecne dohadovat" treba v xxx prispevcich-no problem.A kdyz nekdo zareaguje treba i na mesic stare tema,tak se otazka posune zase dopredu.Takhle to funguje a clovek se dozvi mnoho zajimaveho-proste diskuze.Samozrejme kodex uzivatele atd musi byt

vicki : my bysme si v praci mozna rozumeli :o)

Zlatý

...nemá jen podezřele hodně ´zajímavých´ otázek, ale i dnešní nárust bodů za jeho odpovědi je podezřelý.

Na dotaz u provozovatele serveru mi bylo sděleno, že se jedná o nějaký technický problém, který prý budou neprodleně řešit..., tak bych z toho teď nedělal vědu :-)
Doplňuji:
Dnes se v Novinkách (pravý sloupec) objevilo toto vysvětlení:

Úpravy bodového systému
18.2.2010
V minulých dnech došlo ze strany některých uživatelů k hromadnému hodnocení otázek a odpovědí, které bylo v rozporu s účelem hodnocení příspěvků na Odpovědi.cz. Tím je identifikace kvalitních otázek a odpovědí. Rozhodli jsme se proto tímto způsobem získané palce odečíst. V brzké době bude upraven systém bodování a hodnocení tak, aby se zamezilo podobným událostem. Věříme, že nové úpravy přispějí k tomu aby bodovací systém lépe vyjadřoval to k čemu je určen - pomohl uživatelům k orientaci v kvalitních otázkách a odpovědích a identifikaci kvalitních přispěvatelů.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/bodovan i

Bronzový

Já už jsem o tom také přemýšlela,koukla jsem se na jeho profil a min.3 až více hvězdiček má snad u každé otázky.Zajímavé,že by UFO?

Bronzový

Je to internetový GURU:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.