Avatar uživatele
iwetax

Jak to, že jim to sociálka proplatí?

Byla jsem v drogerii a předemnou stála cikánka a kupovala věci na malování bytu (štětec, barvy, jar a savo) útratu měl kolem 500kč a povídá prodavačce ať jí tam dá razítko, že to musí odnést na sociálku proplatit. To si jako dělá srandu ne?
Doplňuji:
Teď mě napadlo, že jsem jí tam mohla přidat mojí zubní pastu s mýdlem a šamponem a dát jí 20kč. Jí to může být jedno když jí to proplatí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, Jahoda, BENYTA, pekynka, Bumbes před 5023 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

RE: mosoj
Oni to stejně prochlastají!
I tu pětistovku co jim proplatí, i to zboží z drogerie, které prodají na ulici nebo v putyce.
Dokonce na tom ještě vydělají, tou částkou za prodané zboží.
Tomu se říká pozitivní diskriminace dle pana Kocába a Lejly…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Také tento systém nechápu, na sociálce jsem byla svědkem toho jak naše obecní Romka denně opilá a transportovaná záchrankou někam do zařízení dostala na ruku 500,–. samozřejmě večer opět spitá, napadená s komocí vezena na chirurgickou ambulanci. To mě dostalo. Jak k tomu přijdeme?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

To je v pořádku. Lepší než když to prokouří nebo propije. Takto je to u některých rodin oficielně zařízeno aby to neprochlastali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SETH

Divím se, že se divíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Ivetko,kdybys jim tam přidala svůj nákup – mýdlo,šampon a pastu na zuby,to už by jim neproplatili,pro­tože by věděli,že to mají na kšeft a ne pro sebe…!
Ted jsem koukla na www.mpsv.cz ,a ve formulářích pro hmotnou nouzi,je tento speciální,napí­šete,co budete dělat a kolik to bude předběžně stát.Formuláře počítají s 10 společně posuzovanými osobami,přesně pro naše milé spoluobčany hnědočechy.
Asi se natřu Dermacolem a půjdu to zkusit,potřebujeme vytapetovat…!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek