jirka F

Jak to vypadá u moře?

V životě se tam nepodívám, tak bych chtěl tak orientačně vědět, jak to tam vypadá.

Nejlepší odpověď
Drap

Na netu najdeš spoustu fotografií a videí, kde moře uvidíš. Bude to lepší než popisovat.

Další odpovědi
hard work

Já byl 2× na Lefkádě v Řecku a určitě je to pěkný. Hodně slunce, teplo, jednou za měsíc pořádná bouřka, která zalije o poznání víc, než průměrná Česká. Pláže písek X kameny, jak kde. V moři spoustu ryb a rybek i něco jako dvoumetrový mečoun, na plážích spousty mušlí, škeblí. Daly se tahat i z moře, různé tvary, velikosti. Kousek nad mořem skalnaté stráně porostlé zakrslou vegetací, křoviny a borovice. Vlny v zátoce malé, na západním pobřeží velmi solidní. Plavba lodí byla kvůli nim přesunuta. Velká sarančata, co létají na desítky metrů do dálky. Hafo sršní, co občas proletí kolem hlavy, ale jinak si člověka nevšímají. Velký chlupatý pavouk. Pohodová atmosféra, fajn lidi a zajímavé dorozumívání přes very low level english language. V obchodě mě bavilo kupovat žvýkačky, hodně výrobků úplně jiných, značky, obaly. V restauraci živá atmosféra, menu chobotnice.

Kelt

Na fotky se můžeš podívat a taky na videa. Ale je nádherné se ráno proběhnout a dýchat ten vzduch. To musíš zažít. A každé pobřeží je jiné, ale ten mořský vzduch je asi stejný všude.

paul1

Už je to dávno, co jsme tam byli. Moc se nám tam líbilo a rádi vzpomínáme. Moc nás ale nebavilo entak se válet někde na slunci, tak jsme courali okolo. Jo proč taková skepse? Dnes je cestování přístupnější a není to až tak moc drahé.