Pokročilý

Jak to chodí na hlídaném parkovišti?

Dostal jsem jen potvrzení o zaplacení,ale smlouvu prý nedávají? Co když se mi tam s tím něco stane? Jde to za nimi? říkají že ano,ale bez smlouvy nevím nevim..dík

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mělo by to tímto způsobem fungovat. Smlouva je potvrzena a schválena zaplacením poplatku a nebo i odstavením vozidla na příslušném parkovišti. Pokud však chcete, tak by zaměstnanec měl sdělit, kde je smlouva se všemi podmínkami k nahlédnutí.

Další odpovědi:

Zlatý

Zaplatením a prevzatím potvrdenky ste uzavreli zmluvu. Podmienky stráženia zaparkovaných aut by mali byť prístupné na parkovisku. Ale kto ich čítal?

Zlatý

Vaše opatrnost je celkem na místě - ne na všech hlídaných parkovištích vám zaplatí škodu či zcizení vozidla. roto není od věci znát podmínky prozozovatele hlídaného parkoviště.

Stříbrný

a taky pozor na pojmy "hlidane parkoviste" a "placene parkoviste" ...v tom druhem pripade je vam jakoby pouze za uplatu pronajmuta parkovaci plocha a za auto nikdo neruci

napr. nakladove nadrazi zizkov - nechal jsem tam auto na vikend, na navesu mi kdosi ukradl celou zadni lampu a nenadelal sem nic

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.