zjentek

Jak systém zjistí, že po hajveji jedu bez elektron.hajvej stikeru, a jakými způsoby mě za to mohou legálně sankcionovat?

ČRdel a její dálniční principy/pasti na řidiče.

@dochy: kontrolovat „by se to mělo“?

Po odpovědích se zeptám konkrétněji:

Opravdu je v ČR možné dostat pokutu za jízdu po highwayi bez highsilničního elektronickýho stickeru POŠTOU?
Nemusí mě PŘÍMO PŘI TÝ JÍZDĚ chytit (!!!) takříkajíc přímo za ruku?

Nejlepší odpověď
Dochy

Nechtěl bys psát česky?
Nálepky se už rok nevedou, místo nálepek má tvé SPZ jen místo někde v systému a kontrolovat by se to mělo na základě záběrů z kamer na dálnici… Blejsknou auto s SPZ a počítač porovná jestli je SPZ v databázi platičů.

Další odpovědi
JežíšKristus

Kamerkou, co kouká na SPZ. Pošlou fakturu.

elkon

led – asi si ten „hoch“ myslí, jak je to úchvatné, když se vyjadřuje jako vidlák.

zjentek

Stulpysk, hošku.

led

Zjentku, už vícekrát jsem se chtěla zeptat, jakou řečí sem píšete? Čeština to není. Pražáčtina taky ne.

zjentek

Led, od vás to sedí jak pytel brambor.

Venkoncem lidstvo by mělo (aj vy sama ste apelovala -v historii možná dohledatelné) být originální, KAŽDÝ JEDEN ORIGINÁL. Tady vidíte, jak jazyk může ošklivě globalizovat svět.

led

zjentek, ale vasimi rečami prestávate byť originál a stávate sa sériovou kópiou. Stávate sa R.U.R. ako jeden z mnohých.

JežíšKristus

Led: to my si u vás také často říkáme…

zjentek

Kristus, správně!

Ještě aby tak do roka a do dne tady třetinu webu obstarali třeba Maďaři, no něco podobnýho by scházelo.

Dochy

U led jsem je3t2 nem2l probl0m. Bu+d p94e 4esky, nebo slovensky. Oboj9 pom2rn2 srozumiteln0. Co 59k83 tomuhle<

zjentek

Dochy, vždyť ty píšeš taky anglicky, i když svou osobitou, stejně jako já. (;

Dochy

Já píšu alespoň celý příspěvek stejným jazykem, nestřídám to po slově.
a „kontrolovat by se to mělo“ – no jasně že by se to mělo. Já nad tím nedohlížím a sám mám zaplaceno, takže jestli SE TO opravdu KONTROLUJE Ti neřeknu.

led

Dochy písal česky na anglicky nastavenej klávesnici, to je iné než tá vaša hatlamatla.

zjentek

INÉ ako? Myslím že ta má hatlamatla je občanu mnohem přívětivější. (;

led

Dochy ďakujem, děkuji. 🙂

Ametyst

Tohle je zrovna čenglish. 🙂

zjentek

(; (; (; díky Ametyst, žes otázku tupoňům osvětlila. Na tebe JE spoleh. (;

Ještě by mě zajímalo, jak zní například takový čonglish. Nemáš taky příklad? (; D; D;

Ametyst

🙂 To bohužel nemám. Ale líbí se mi, jak roztomile říkají “děkujíííí.” 🙂