sabca32

Jak svést učitele??

Vím, že to nese velké riziko, a další blbé věci, ale já ho mám moc ráda. <3 Učí mě na hudebku v ZUŠce 2× týdně. Jeden den jsem na individuální hodině s nástrojem, a druhý den máme ještě s několika spolužáky instrumentální soubor. Je mi 16, a jemu.. No to je jedno, na věku opravdu nezáleží. Je ke mě moc milý a pozorný. :) Tak jak ho svést, nebo se s ním opravdu dobře skamarádit?

Nejlepší odpověď
krpik

Dobrý učitel se nenechá svést. Za to ho mohou vyhodit ještě tvoji rodiče mu nakopou zadek . A pro něj to bude těžké vysvětlit že za nic nemůže. Kamarádi můžete být ale nezapoměn pořád je vztah učitel vs žák. Pobavte se o hudebním stylu nebo o nástrojích nebo o dovolené ale svést to asi ne

Další odpovědi
Nuk nuk

To už jsme tady s Vámi probírali, že? Jednoduchá rada: Učitele nesvádět, je to hodně riskantní.

ivzez

Sabčo, vážně si myslíš, že bys dokázala zaujmout
rozumného dospělého muže natolik, aby se s tebou „zapomněl“?
Nic jiného by to totiž nebylo…

Cenobita

Zde odpověď nedostaneš, tedy pokud se nenajde nějaký poťouchlý rádce, obrať se na dívčí seznamky typu „můj růžový blogísek“, spíš se zamysli nad sebou co děláš.

Lamalam

Zeptej se jeho manželky, ta bude vědět, co na něj platí.

Kelt

Doufám, že ho máš ráda jako hudebníka, učitele a rádce. Nejvíc ho dostaneš, když budeš pilně cvičit, abys byla nejlepší. Za dva roky budeš plnoletá a to je něco jiného.

marci1

Doporučuji počkat, až to přejde. Riziko není ani tak ve věkovém rozdílu , ale hlavně rozdíl v míře životních zkušeností. Ty ovlivňují představu člověka o partnerském soužití. Pro studentku je učitel zajímavý hlavně společenskou prestiží, autoritou, rozhledem a zralostí. Je to docela běžné, říká se tomu „přenos“. 🙂

Kankys

Normálně na férovku mu to říct.

dubraro

Ivzez:
Nemám nejmenší pochybnosti o tom, že 16-letá dívka dokáže svést dospělého muže.

hapiky

marci1. Chacha, počkat až to přejde, přejde i zájem…www.y­outube.com/wat­ch?v=GzeHZ2ah­fQg&list=RDGzeH­Z2ahfQg&index=1