anna.m

Jak stáhnout blu-ray 3D film

Kde a jak lze stáhnout blu-ray 3D film. Jde to vůbec?

Odpovědi
Fallen Angel

ulozto.cz ->hledat: blue ray ,nebo 3D … pak si vyber. Nvm. jaká to bude kvalita a jestli to opravdu bude 3D, ale je to free download place, takže nic neplatíš.
Jen upozorňuju, na 3D filmy musíš mít televizi/počítač, který 3D umí. Jestli to nemají, budeš to mít rozmazaný a ani s 3D brejlema z Blesku to neuvidíš 3D.

anna.m

Na Ulož.to jsem nic nenašla, všechno to po stažení bylo jen na ty papírové brýle. Samozřejmě tv i přehrávač 3D umí, obojí je panasonic.