SajmonModer

Jak spustit staženou hru z internetu na Xboxu 360?

Děkuji moc všem za odpovědi.

Odpovědi
Michal Kole

Máš stažené ISO ?

To pak musíš vypálit na CD/DVD

Windows 7 už umí vypalovat iso obrazy bez dalších programů, stačí 2× na něj kliknout a Windows sám si vyžádá prázdné medium a začne pálit.

anonym

Je třeba kontaktovat OSA (Ochranný svaz autorský a zeptat se, zda je stahování her legální – samozřejmě musíš napsat jakou hru a kde jsi stáhl).
Tvůj dotaz jsem tam samozřejmě přeposlal, abych ti ušetřil práci.
Myslím, že tě budou brzy kontaktovat.