Tabea

Jak snížit počet hodin strávených na internetu?

Jak vyplňujete čas? Chci to omezit aspoň na 3 hodiny denně.

Nejlepší odpověď
zjentek

Vše se bude odvíjet od skutečnosti, jak máš v úmyslu naložit se zbývajícím časem mimo internet. (;

Další odpovědi
paul1

Také s tím mívám někdy problém. Občas mně od počítače vyžene manželka se žádostí o zrovna moc nutnou práci, kterou nelze odložit. Třeba teď je to jarní úklid.
Někdy se přemůžu a od počítače se odtrhnu sám, to tehdy, kdy mám už velmi provinilý pocit, že jsem něco zanedbal (králíky, psa, hru na ukulele atd.)

aliendrone

Mnoha způsoby, u nichž nechám na tobě k posouzení jejich „užitečnosti“. ;) :)

  1. více práce/více učení
  2. sex, mejdany, bary/diskotéky, turistika atd. – prostě ZÁBAVA
  3. pořiď si dítě/založ rodinu
  4. dlouze pohleď do hlavně naládované 12tky brokárny zamířené na tvoji hlavu a stiskni kohoutek ;) :)
  5. a mnohé další…

Pokud to budeš dělat POŘÁDNĚ/důsledně, zjistíš, že den má MÁLO hodin, na spánek nebude čas, natož na internet. ;) :D :D

Kelt

Tak to dodržuj. Vezmi si stopky, hodinky a když padne, tak odejdi. Záleží to jen na tobě a tvém rozhodnutí. Vybíráš si film, program. A pokud v tom máš problémy, my ti neporadíme. Prostě je třeba změnit žebříček hodnot. A den nenatáhneš. Pořád bude mít 24 hodin.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Aliene, vždyť to říkám! Co opičíš? (; D; D;