Jak snadno mechanicky vyčistit beze šmouh dveřní výplně z mačkaného skla (parní čistič nevlastním)?

Vyzkoušela jsem všechno možné (různé kartáčky,čistící prostředky atd.) a stále nejsem spokojena.Díky za radu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

cif cream ..zeleny ...a cim to mate zasrane by nam taky pomohlo na kazdou spinu je lepsi neco jineho ....

Další odpovědi:

Zlatý

mačkané sklo je hodně široký pojem. Známý používá do špatně přístupných záhybů oven cleaner (možno i jiný prostředek s hydroxidem sodným), nechá působit a pak drhne kartáčema. Jak mačkané sklo máte vy, nevíme ..zkuste, uvidíte ,)

Diskuze k otázce

anonym

Ivano, užila jsem si takových výplní a jejich čistění habaděj. Parní čistič se dá v pohodě sehnat i za pětistovku a mohu Ti potvrdit, že ten je na to daleko nejlepší. Nikdy jsem neměla výplně dveří tak čisté, ať jsem se všemožně dřela a snažila. Teď je takový čistič ve slevě s řadou doplňků na TV SHOPU.

Ivana

Díky za odpověď,tušila jsem,že to asi bez parního čističe nepůjde ale vysvětlete to chlapovi?! Pak už jedině kladivo .....doufám,že mi to někdo poradí.Hezký den.

Zlatý

badisko

Ivanko tak ho posli sem my mu to vysvetlime raz dva...

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.